Ons team

Ekoli wordt gedragen door een team van vrijwilligers dat zich inzet uit passie voor biowetenschappen en onderwijs.

Het organiserende team staat in voor de dagdagelijkse werking van Ekoli. Daarnaast is er een community van vrijwilligers die zich inzetten als lesgevers, workshops ontwikkellen of projecten op maat doen.

Deze mensen staan in voor de organisatie van Ekoli
Jasper Bloemen

Jasper Bloemen

jasper@ekoli.be

Niek D'Hondt

Niek D'Hondt

niek@ekoli.be

Deepak Mehta

Deepak Mehta

deepak@ekoli.be

Vincent Mortier

Vincent Mortier

vincent@ekoli.be

Winnie Poncelet

Winnie Poncelet

winnie@ekoli.be

Catherine Standaert

Catherine Standaert

catherine@ekoli.be

Hanne Tytgat

Hanne Tytgat

hanne@ekoli.be

Als je je ook geroepen voelt om kinderen en jongeren te inspireren als lesgever, neem dan contact met op met Niek via
niek@ekoli.be

OOK ZIN OM MEE TE GROEIEN?

Ekoli bestaat uit een team enthousiaste vrijwilligers, elk met hun specialiteit. Samen zetten we ons in voor gelijk en kwalitatief onderwijs, of het nu om een eenmalige stunt of een langdurig engagement gaat.

Wil jij ons versterken met jouw tijd, expertise of kennis? We zien ernaar uit om van jou te horen!

Bewaren

Gelijk onderwijs voor alle kinderen.

Wil jij op de hoogte blijven?

Welkom in de wereld van wetenschap.